Bizimle Whatsapp'tan İletişim Kurun

Dry Express / Kurumsal

Kurumsal Bilgiler

Kurumsal

Dry Express Kuru Temizleme & Express Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri 1998’de Denizli’de kurulmuştur.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Firmamızda insan sağlığına ve çevreye dost, AB standartlarına uygun otomatik makineler kullanılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde çevre kirliliğine neden olan ve doğaya zarar veren atıklar özel olarak depolanarak atık imha firmalarına gönderilmektedir.

Hijyene verilen önem nedeniyle halı yıkama departmanımızda havuz sistemi ve kuyu suyu kullanılmamaktadır.


İşletmemizde halı ve tekstil ürünleriniz en gelişmiş modern tam otomatik makinelerle, yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanmakta, açık doğal ortamda tam olarak kurutulmaktadır. Ambalajlamanın ardından ürünleriniz adresinize teslim edilmektedir.

Klima sistemli kapalı kurutma alanımız olması nedeni ile halı yıkama hizmetimiz 4 mevsim yapılmaktadır.

Çevreyi ve doğayı korumak adına firmamızda demir askı ve ince plastik kullanılmaktadır.

Hizmet alanını genişletmek ve daha fazla müşteriye ulaşabilmek amacıyla Denizli'nin bir çok noktasında şubelerimiz bulunmaktadır.

Başta halı yıkama, kuru temizleme ve diğer tüm temizlik hizmetlerinde profesyonel işgücü çalıştırarak kaliteli hizmetten ödün vermemekteyiz. Yapılan hizmetler karşılığında uygun fiyat politikası ve kampanya uygulamalarımız ile çalışan ev hanımlarının daha uygun fiyata hizmet almasını sağlamaya çalışmaktayız.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda Kuru Temizleme, Çamaşır Yıkama ve Halı Yıkama hizmetlerimizi sürekli geliştirmekte, yaptığımız işte en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.